Size bir telefon kadar yakınız
0532 320 77 56

Eşikli Eşiksiz Sürme Sistemi

Eşikli Eşiksiz Sürme Sistemi

Mekanlarınızın kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getirmektedir. Alt bilyalı rulmanlar kanatlarnı sağa sola kolayca taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale gelmektedir. Kanatlara takılan kilitler sayesinde güvenlik hususunda problem yaşanmamaktadır.

Kanatlar birbirini özel tasarım baza kapağı sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.
Adından da anlaşılacağı gibi sürülerek kontrol edilen modellerdir. Her bir cam balkon bölme bağımsız olarak sürülüp tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanabilir.

Çoğunluklu olarak dar balkonlarda cafe restoran ofislerde yer alan bölme sistemleri ve dar iç yapısına sahip dükkânlarda kullanılan sürme / sürgülü cam balkon mekânların daha estetik ve fonksiyonel bir kullanım kazanmasına yardımcı olan cam balkon sistemleridir.

Yağmur kar toz ve rüzgâr gibi dış etkilere karşı tam koruma sağlayan sürme cam balkonlar daha çok dar alanlar için tercih edilse de her şekil ve büyüklükteki balkonlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Alttan taşınabilen özellikte olan bu cam balkonlarda kullanılan profil rulman ve diğer tüm aksesuarlar zamanla oluşması muhtemel oksitlenmelerin önüne geçebilmek adına paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kasa ile cam arasında hareketi sağlayan mekanizma kalın kıl fitilden üretilmekte olup bu sayede zaman geçtikçe oluşabilecek yıpranma ve aşınmaların önüne geçilmektedir.

Ürün Görselleri

Örnek Cam Balkon Olarak Uygulamalarımıza Ege Life Cam Balkon Sosyal Medya Hesabımızdan Ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya Hesabımız İçin Tıklayınız >>>