Size bir telefon kadar yakınız

0532 320 77 56

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur uygulanmış konutlarda, panjurlarınızı kapalı veya yarı acık konuma getirerek ısı yalıtımı sağlamak, yakıcı güneşten etkilenmemek siz değerli müşterilerimizin elindedir. Panjur sisteminizin otomatik olması size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ege Life Cam Balkon Hizmetleri olarak panjur konusunda da siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma gayretindeyiz. Ege Life Panjur hizmetleri ile serin ve rahat ortamlar oluşturmak çok kolaydır.

Genel olarak bir kumanda paneli ile kontrol edilebilen veya programlanabilen açılıp kapanma zamanlara belirlenebilen Motorlu Panjurlar; Tam otomatik ve yarı otomatik olarak sınıflandırılabilmektedir. Motorlu panjurlar çeşitli malzeme varyasyonu ve renk kombinasyonları ile farklı özellik ve muhteva ve dekoratif ve kullanımı çok kolay ürünler ortaya çıkabilmektedir.

Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan Ege Life Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunmaktadır.

PANJUR ÇÖZÜMLERİ olarak siz değerli müşterilerimiz için firmamız:

  • MONOBLOK PANJUR
  • DIŞTAN TAKMA PANJUR
  • İÇTEN TAKMA PANJUR
  • ISI YALITIMLI KÖPÜK KUTULU PANJUR
  • KİRİŞ ALTINA TAKMA PANJUR
  • KURŞUN GEÇİRMEZ PANJUR


şeklinde panjur sistemleri hizmeti bulunmaktadır.

Ürün Görselleri