Size bir telefon kadar yakınız

0532 320 77 56

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

İzmir ve bölgesinde hizmet sunan ve 16 yıllık sektör deneyimi olan Ege Life Cam Balkon, farklı ürün ve renk seçenekleri ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Cam balkonürünleri içerisinde en popüler olanı katlanır olanıdır. Katlanır ürünlerde dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Kanat genişliklerinin ve yüksekliklerinin teknik sınırlar içerisinde kullanılması gerekmektedir. 8 mm genişliğinde camlar belirli ölçülere kadar kullanılmalıdır. Balkonlarınızı, teraslarınızı ve mekanlarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve 4 mevsim boyunca tercih ettiğiniz şekilde kullanabilmenizi sağlamak için her gün çalışıyoruz.

İzmir ve çevresi eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Elbette siz değerli müşterilerimiz camın estetiği ile bu manzaranın tadını yaz-kış yaşamak isteyeceksiniz. Bu noktada temperli camlarla balkonlarınızı kapatıyor sizin için şık ve kullanışlı bir alan yaratıyoruz. Bu noktada, ihtiyaç duyulan yeri genişletmek için sürgülü ve katlanır cam balkon sistemlerini monte ediyor en kaliteli malzemeyi bu süreçte kullanıyoruz.

Ürün Görselleri
Merak Edilenler
SORU ? Yuvarlak bir balkonum var. Buraya CAM BALAKON yaptırmak istiyorum. Sistem uygulanabilir mi?
Egelife Cam Balkon Sistemleri “açı bağımsız” sistemler olduğu için her türlü geometriye sahip balkonlara uygulanabilir.
SORU? Balkona cam balkon sistemi yaptıktan sonra camları temizlemek zor mudur?
Sistem, tüm camların içeriye doğru açılıp toplanmaya imkan verdiği için, camlar açılıp tek tek kolaylıkla temizlenebilir. Camın dış tarafı katlanınca balkonun içine gelmektedir. Rahatlıkla silinebilir ve temizlenir.
SORU ? Sistem yağmur, su, sızdırır mı?
Balkon camlama sistemleri tam olarak su sızdırmazlığı sağlamazlar. Egelife Cam Balkon Sistemleri ise kendinden su kanallı profil dizaynı sayesinde sağlıklı yağmur suyu tahliyesi yapılarak suyun profilden içeri girmesi minimuma indirilmektedir. Ayrıca cam aralarında alüminyum fitil uygulaması ile yalıtım en üst düzeye çıkarılmıştır.
SORU ? Mutfağımı büyütmek için ara duvarı yıkıp, balkona cam balkon yaptırmak istiyorum. Böyle bir durumda ısı yalıtımı balkon cam balkon sistemi ile sağlanabilir mi?
Balkon camlama sistemlerinde kullanılan camlar “ısı cam” olmadığı için böyle bir durumda soğuk havalarda problemle karşılaşılabilir. Bu anlamda yapılan uygulamalarımız vardır, ancak firma olarak tavsiye etmediğimiz bir durumdur.
SORU ? Sistemin hareketli mekanizmaları paslanırsa ne yapacağım?
Balkon camlama için paslanmazlık çok önemli bir konudur. Piyasada kullanılan sistemlerdeki rulmanlar, dış iklim şartları için değil “yağ” içinde çalışmak için tasarlanmışlardır. Dolayısıyla bu sistemler bir süre sonra paslanıp işlevsiz hale gelmektedirler. Egelife Cam Balkon Sistemleri sistemlerinde ise rulmanlar “paslanmaz çelik” tir. Ayrıca sistemin tümünde kullanılan parçalar ( vidalar, taşıma parçaları v.b.) dış iklim şartlarına dayanıklıdır.
SORU ? Camlar rüzgarda kırılır mı?
Egelife Cam Balkon Sistemleri sistemlerinde kullanılan tüm camlar “temperli cam”dır. Temperli camlar, yüzeysel darbelere ve rüzgara karşı dayanıklıdır. Darbe ve çarpma gibi etkenler ile kırılması mümkün değildir.
SORU ? Cafe işletmecisiyim. Mekanı mı yazın açarak bahçesi ile birleştirmek istiyorum. Ancak iki bölüm arasında herhangi bir eşik olsun istemiyorum. Ne yapmalıyım?
Egelife Cam Balkon Sistemleri sistemleri arasında cephe kapama için kullanılan SÜRME sistemleri herhangi bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki farklı bölümü istenildiği gibi birleştirme imkan tanımaktadır.
SORU ? Balkonu, cam balkon sistemi ile kapatmak imara aykırı mıdır? Şikayet durumunda sökülür mü ?
Cam balkon sistemleri imar mevzuatına aykırı değildir. Ayrıca bir izin ve müsaade gerektirmeyen sistemlerdir.

Yukarıda, zaman içerisinde müşterilerimizin en çok merak ettiği SIKÇA SORULAN SORULAR hakkında kısa bir liste hazırladık. Cam balkon sistemleri yaptırmadan önce merak edilen ve en çok sorulan sorular ve firmamızın çözüm önerilerinden oluşan listemizin sorularınıza cevap vermesini temenni ederiz.

ETİKETLER: ,