Size bir telefon kadar yakınız
0532 320 77 56

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
EGE LİFE OLARAK SİZE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER.

Katlanır Cam Balkon?
İzmir ve çevresi eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Elbette siz değerli müşterilerimiz camın estetiği ile bu manzaranın tadını yaz-kış yaşamak isteyeceksiniz. Bu noktada temperli camlarla balkonlarınızı kapatıyor sizin için şık ve kullanışlı bir alan yaratıyoruz. Bu noktada, ihtiyaç duyulan yeri genişletmek için sürgülü ve katlanır cam balkon sistemlerini monte ediyor en kaliteli malzemeyi bu süreçte kullanıyoruz.

Eşikli Eşiksiz Sürme Sistemi?
Çoğunluklu olarak dar balkonlarda cafe restoran ofislerde yer alan bölme sistemleri ve dar iç yapısına sahip dükkânlarda kullanılan sürme / sürgülü cam balkon mekânların daha estetik ve fonksiyonel bir kullanım kazanmasına yardımcı olan cam balkon sistemleridir.
Yağmur kar toz ve rüzgâr gibi dış etkilere karşı tam koruma sağlayan sürme cam balkonlar daha çok dar alanlar için tercih edilse de her şekil ve büyüklükteki balkonlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Alttan taşınabilen özellikte olan bu cam balkonlarda kullanılan profil rulman ve diğer tüm aksesuarlar zamanla oluşması muhtemel oksitlenmelerin önüne geçebilmek adına paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kasa ile cam arasında hareketi sağlayan mekanizma kalın kıl fitilden üretilmekte olup bu sayede zaman geçtikçe oluşabilecek yıpranma ve aşınmaların önüne geçilmektedir.

Otomatik Panjur Sistemleri?
Genel olarak bir kumanda paneli ile kontrol edilebilen veya programlanabilen açılıp kapanma zamanlara belirlenebilen Motorlu Panjurlar; Tam otomatik ve yarı otomatik olarak sınıflandırılabilmektedir. Motorlu panjurlar çeşitli malzeme varyasyonu ve renk kombinasyonları ile farklı özellik ve muhteva ve dekoratif ve kullanımı çok kolay ürünler ortaya çıkabilmektedir.

Manuel Panjur Sistemleri?
Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan Ege Life Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunmaktadır.

Balkon Küpeşte?
Alüminyum Korkuluk veya küpeştelerin diğer bir özelliği demonte olabilmesidir. Demonte olması sebebiyle her yere uygulanabilir. Merdivenlere, balkonlara, bina girşlerine teraslara uygulaması kolaylıkla yapılabilmektedir Bu noktada Ege Life Cam Balkon olarak siz değerli müşterilerimizin küpeşte ihtiyaçlarına dönük kaliteli ve güvenilir hizmeti yılların deneyim ve tecrübesi ile sunmaktayız.

Merdiven Küpeşte?
Merdiven Küpeşte; merdivenler için emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır. Demontaj olduğu için istenilen modelde tasarlanıp montajlama yapılabilir.

Havuz Küpeşte?
Havuz Küpeşte; havuz etrafı için emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır. Özellikle turstik tesislerde ve yazlıklarda kullanılmakta, alana estetik bir görünüm sağlamaktadır. Demontaj olduğu için istenilen modelde tasarlanıp montajlama yapılabilir. Alüminyum Korkuluk , Alüminyum Küpeşte , Paslanmaz Korkuluk , Pleksi Korkuluk , Alüminyum Duvar Korkuluk , Alüminyum Merdiven Korkuluk ,Alüminyum Parapet Üstü Korkuluk , Alüminyum Teras Korkuluk , Alüminyum Fransız Balkon Korkulukları , Alüminyum Galeri Korkuluk , Camlı Alüminyum Korkuluk , Trabzan konusunda siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla montaj hizmeti sağlamaktayız.

Sineklik Sistemleri?
Sineklik sistemleri; Her türlü pencere kapı üzerine uygulanabilen şeffaf platikten mamül perde sistemleridir. Özellikle yaz aylarında pencere ve kapıların açılmasıyla sinek ve böcek türlerinin içeri girmesine engel olan ve Ege Life Cam Bakon tarafından kaliteli ürün ve montaj hizmet ile edinebileceğiniz çözümlerdir.

Kış Bahçesi?
Teras kapatma sistemleri de zemine uygulanan kış bahçesi modelleri gibi istediğiniz model ve tasarımda olabilmektedir. En çok tercih edilen katlanır veya sabit cam cephe, tavan için ise sabit cam tavan sistemleridir. Kış bahçesi fiyatları, sistemlerin farklı özelliklerine göre belirlenmektedir. Bize ulaşmanız halinde afaki ölçülerinize istinaden ortalama fiyat aralıklarını sizlere verebilmekteyiz. Ege Life Cam balkon olarak, kullandığımız camlarda üst düzey kaliteli ürünler kullanmaktayız. Isın işlem görerek dayanıklılığı artar. Böylelikle piyasadaki sistemlerden daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm aksesuar ve temel ekipmanlarda kaliteli tedarikçiler ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Duşakabin Sistemleri?
Ege Life Duşakabin Sistemleri siz değerli müşterilerimizin banyolarına hem dekoratif bir görünüm katacak hemde hijyenik bir alan sağlamaktadır. Sektörde kaliteli tedarikçileri ile birlikte kabin, küvet ve duş tekneleri alternatifleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Gelişen teknolojinin son ürünleri ile tam kapasiteli mekanizmalarla donatılan duşakabin modelleri siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en,boy,renk ve kapasite olarak arzu edildiğinde özel olarak üretilmektedir.

Yedek Parça Hizmetleri?
Ege Life Duşakabin Sistemleri siz değerli müşterilerimize verdiği; Katlanır Cam Balkon, Eşikli Eşiksiz Sürme Sistemi, Otomatik Panjur Sistemleri, Manuel Panjur Sistemleri, Balkon Küpeşte, Merdiven Küpeşte, Havuz Küpeşte, Sineklik Sistemleri, Kış Bahçesi, Duşakabin Sistemleri gibi hizmetlerde en kaliteli hizmeti yılların deneyim ve tecrübesiyle sunmaktadır. Bu noktada sektörde en çok karşılaşılan problemlerden birisi verilen hizmet sonrası müşteri hatalarına bağlı veya malzeme kaynaklı yedek parça ve aksesuarlardaki bozulmalardır. Biz bu bağlamda müşterilerimize rakiplerimizden farklı olarak verdiğimiz hizmetler içinde yedek parça gereksinimini de siz müşterileri için sağlamaktadır.