Size bir telefon kadar yakınız
0532 320 77 56

Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri; Her türlü pencere kapı üzerine uygulanabilen şeffaf platikten mamül perde sistemleridir. Özellikle yaz aylarında pencere ve kapıların açılmasıyla sinek ve böcek türlerinin içeri girmesine engel olan ve Ege Life Cam Bakon tarafından kaliteli ürün ve montaj hizmet ile edinebileceğiniz çözümlerdir.

Sineklik sistemleri çook çeşitlidir isteğe ve amaca ve yapının özelliğine göre dizayna edilebilmektedir. Sineklik sistemleri ile yaşadığınız ortamları rahat ve sağlıklı hale getirmek çok kolaydır. Her türlü kapı ve pencereye uygun olarak retilebilen sineklikler sayesinde dışarıdan gelebilecek mikrobik tehlikelere karşı korunur, yaz akşamlarında ferah ve rahat uyuyabilirsiniz. Ege life Cam balkon oalrak Kapı ve pencerelere taktığımız sineklik sistemleri ile kullanımda kolay, güvenilir, estetik, ve uzun ömürlü ürüne sahip olacaksınız!

Ege Life Cam Balkon olarak sineklik sistemleri konusunda birçok referansı ile evlere ve işyerlerine uygulamalar gerçekleştirimiş bulunmaktayız. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bu alanda da siz değerli müşterilerimiz sağdaki menüden firmamızın ilgilendiğiniz hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilir, ücretsiz keşif için irtibat telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.